MEDİKAL YARDIMLARI

Faaliyetle İlgili Genel Bilgiler

Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak Engelli Çocuklarımıza ve Yaşlılarımıza Medikal Desteği Veriyoruz.. Sağlık Sorunları Olan ve Maddi Sıkıntılar Yüzünden Medikal Malzemerine İhtiyacı Olan Ailelerimizin Her Bakımdan Araştırmaları Yapılarak Destek Sağlıyoruz..

 

Medikal Desteğimiz ile İlgili Resim ve Video’larımıza Galeri Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz…

Nasıl Belirlenir ?

İzlenen Adım -1-

Web sitemizdeki başvuru formunu gönderenlerden; yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımızın ailelerine ait çeşitli bilgileri toplanır ve “Başvuran Muhtaç Aileler” listesi oluşturulur.

İzlenen Adım -2-

Gönüllülerimiz muhtaç aileleri evlerinde ziyaret eder, inceleme yapar ve ailelerin gerçekten muhtaç olup olmadığı netleştirilir. Yapılan tespitlere göre de Karar Komitesi “Gerçek Muhtaç Aileler” listesini hazırlayarak çalışmalara başlıyoruz..

İzlenen Adım -3-

Her Gelen Destek Talebinde  Gerçek Muhtaç Aileler için ihtiyaç duyulan medikal malzemeleri web sitemizden kamuya duyurulur. Bütçesine uygun malzemeleri temin eden her bir bağışçı bunları depomuza getirerek görevliye teslim eder.

İzlenen Adım -4-

Her Gelen talepde , daha önceden medikal malzemesi temin eden bağışçılar ile gönüllüler önce depoda medikal kolilerini hazırlar. Sonra medikal  kolilerini kendi elleriyle Gerçek Muhtaç Ailelere dağıtırlar.

İzlenen Adım -5-

“Çocuklar Gülsün Hep” diye yardım etkinliğimize katılan bütün bağışçı ve gönüllülerimize adına yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımız,adına  Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ…