KÖY OKULLARIMIZ

Faaliyetle İlgili Genel Bilgiler

Çocuklar Gülsün Hep Derneği Olarak Köy Okullarına Destek Olmaya Çalışıyoruz, Köy Okullarında Görevli Müdür ve Öğretmenlerimizin Talebi Üzerine Okullarımıza, Kütüphane ,Kırtasiye , Bot ve Mont Desteği Sağlıyoruz..

Nasıl Belirlenir ?

İzlenen Adım -1-

Web sitemizdeki başvuru formunu gönderenlerden; yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımızın ailelerine ait çeşitli bilgileri toplanır ve “Başvuran Muhtaç Aileler” listesi oluşturulur.

İzlenen Adım -2-

Gönüllülerimiz gelen taleb üzerine , inceleme yapar ve ailelerin gerçekten muhtaç olup olmadığı netleştirilir. Yapılan tespitlere göre de Karar Komitesi “Gerçek Muhtaç Aileler” listesini hazırlayarak web sitemizde yayınlar.

İzlenen Adım -3-

Her Gelen Talepde  Gerçek Muhtaç Okullar için ihtiyaç duyulan  malzemeleri web sitemizden kamuya duyurulur. Bütçesine uygun malzemeleri temin eden her bir bağışçı bunları depomuza getirerek görevliye teslim eder.

İzlenen Adım -4-

Her ,gelen talepde  daha önceden okul  malzemesi temin eden bağışçılar ile gönüllüler önce depoda okul gereçleri kolilerini hazırlar. Sonra kolilerini kendi elleriyle Gerçek Muhtaç Okullara dağıtırlar.

İzlenen Adım -5-

“Çocuklar Gülsün Hep” diye yardım etkinliğimize katılan bütün bağışçı ve gönüllülerimize yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımız, adına Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ..