Hakkımızda

Çocuklar Gülsün Hep; parolamız bu oldu bizim. Çocukların yüzlerini güldürebilmek için çıktığımız bu yolda, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın Türkiye sınırları içerisinde yetim öksüz kimsesiz ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları ile tüm insanlara insani yardım ulaştırmaya çalışıyoruz. İnsanların sadece karınlarını değil, kalplerini ve akıllarını da doyurmaya çalışıyoruz.  

Bir kaç gönüllü olarak çıktığımız bu yolda aramıza hemen hemen her gün duyarlı bir vatandaşımız, bu yola gönül veren bir birey daha ekleniyor. Birlik ve beraberliğin ölümden başka her şeyi yenebileceğini biliyoruz. Biz birlik olursak sadece kendi evlatlarımıza değil tüm yavrularımıza sahip çıkarsak, boynu bükük çocukların sayısı azalacak. Geleceğimizi oluşturan çocuklara sahip çıkalım!

Bazen tek dertleri bir çikolata, bir şeker olan bu çocukları güldürmek çok zor değil. Çocuklar gülsün diye, boyunları  bükük kalmasın diye, zulme uğramasınlar diye, çocuk istismarına dur diyebilmek için.. Kısaca değişen dünyada değişmeyen değerleri yaşatabilmek için gelin Ankara’dan başlayıp tüm Türkiye’ye ulaşan bir yardım köprüsü oluşturalım.

SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ!

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Bademlik Mah. Bademlik Yolu Cad. No: ( Eski )135/A  ( Yeni) 81/B Keçiören/Ankara

Telefon : +90 312 580 34 23

Gsm : +90 542 811 82 37

E-Posta : iletisim@cocuklargulsunhep.org

Videolarımızdan

Instagram

Galeriden

« 1 arasında 10 »