KIYAFET YARDIMLARI

No Images found.

Faaliyetle İlgili Genel Bilgiler

2. El veya Sıfır Kıyafetlerinize Talibiz..  İhtiyaç Sahibi Ailelerimiz İçin Temiz , Yırtık Olmayan, Kıyafetlerinizi Alıyoruz ve İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Teslim Ediyoruz.. ( Kendi Çocuğuna Giydirmeyeceğin Kıyafeti Başka Çocuklara Layık Görme ) Teşekkürler..

 

Kıyafet Desteği ile İlgili Resim ve Video’larımıza Galeri Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz…

Nasıl Belirlenir ?

İzlenen Adım -1-

Web sitemizdeki başvuru formunu gönderenlerden; yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımızın ailelerine ait çeşitli bilgileri toplanır ve “Başvuran Muhtaç Aileler” listesi oluşturulur.

İzlenen Adım -2-

Gönüllülerimiz muhtaç aileleri evlerinde ziyaret eder, inceleme yapar ve ailelerin gerçekten muhtaç olup olmadığı netleştirilir. Yapılan tespitlere göre de Karar Komitesi “Gerçek Muhtaç Aileler” listesini hazırlayarak çalışmalarına başlar..

İzlenen Adım -3-

Her İhtiyaç Talebinde Gerçek Muhtaç Aileler için ihtiyaç duyulan kıyafet malzemeleri web sitemizden kamuya duyurulur. Bütçesine uygun malzemeleri temin eden her bir bağışçı bunları depomuza getirerek görevliye teslim eder.

İzlenen Adım -4-

Her talep değerlendirilir , daha önceden kıyafet malzemesi temin eden bağışçılar ile gönüllüler önce depoda kıyafet kolilerini hazırlar. Sonra kolilerini kendi elleriyle Gerçek Muhtaç Ailelere dağıtırlar.

İzlenen Adım -5-

“Çocuklar Gülsün Hep” diye yardım etkinliğimize katılan bütün bağışçı ve gönüllülerimize yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımız adına , Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ…