KİRA YARDIMLARI

Faaliyetle İlgili Genel Bilgiler

Yetim, Öksüz ve İhtiyaç Sahibi Ailelerimizin Bir Derdine Deva Olabilmek Adına Kira Desteği Sağlayarak Yardımcı Olabilirsiniz..

 

Kira Desteği İle İlgili Resim ve Video’larımıza Galeri Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz…

Nasıl Belirlenir ?

İzlenen Adım -1-

Web sitemizdeki başvuru formunu gönderenlerden; yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımızın ailelerine ait çeşitli bilgileri toplanır ve “Başvuran Muhtaç Aileler” listesi oluşturulur.

İzlenen Adım -2-

Gönüllülerimiz muhtaç aileleri evlerinde ziyaret eder, inceleme yapar ve ailelerin gerçekten muhtaç olup olmadığı netleştirilir. Yapılan tespitlere göre de Karar Komitesi “Gerçek Muhtaç Aileler” listesini hazırlayarak çalışmalarına başlar..

İzlenen Adım -3-

Her ayın 15’inde Gerçek Muhtaç Aileler için ihtiyaç duyulan kira desteğini web sitemizden kamuya duyurulur. Bütçesine uygun malzemeleri temin eden her bir bağışçı bunları depomuza getirerek görevliye teslim eder.

İzlenen Adım -4-

Her ay, daha önceden talebde bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimiz belirlenir.. bağışçılar ile gönüllüler önce depoda istişare ederler ve Sonra kendi elleriyle Gerçek Muhtaç Ailelere destek olurlar.

İzlenen Adım -5-

“Çocuklar Gülsün Hep” diye yardım etkinliğimize katılan bütün bağışçı ve gönüllülerimize yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımız, adına Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ…