BOT-MONT YARDIMLARI

Faaliyetle İlgili Genel Bilgiler

Soğuk Kış Aylarında Yetim, Öksüz, ve İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Bot ve Mont Desteği Sağlamaktayız.. Sizlerde Bu Kampanyamıza Katılarak Çocuklarımızın Üşümesine Engel Olabilirsiniz.. Her Çocuk Bir Gelecek’tir..

 

Bot-Mont Desteği ile İlgili Resim ve Video’larımıza Galeri Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz…

Nasıl Belirlenir ?

İzlenen Adım -1-

Web sitemizdeki başvuru formunu gönderenlerden; yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımızın ailelerine ait çeşitli bilgileri toplanır ve “Başvuran Muhtaç Aileler” listesi oluşturulur.

İzlenen Adım -2-

Gönüllülerimiz muhtaç aileleri evlerinde ziyaret eder, inceleme yapar ve ailelerin gerçekten muhtaç olup olmadığı netleştirilir. Yapılan tespitlere göre de Karar Komitesi “Gerçek Muhtaç Aileler” listesini hazırlayarak Hazırlıklara Başlar..

İzlenen Adım -3-

Her Yıl Kış Aylarında  Gerçek Muhtaç Aileler için ihtiyaç duyulan Bot ve Mont malzemeleri web sitemizden kamuya duyurulur. Bütçesine uygun malzemeleri temin eden her bir bağışçı bunları depomuza getirerek görevliye teslim eder veya Görevli Arkadaşlarımızı Vekil Kılarak Destek Olabilir..

İzlenen Adım -4-

Her Yıl Kış Aylarında , daha önceden Bot ve Mont  malzemesi temin eden bağışçılar ile gönüllüler önce depoda kolilerini hazırlar. Sonra kolilerini kendi elleriyle Gerçek Muhtaç Ailelere dağıtırlar.

İzlenen Adım -5-

“Çocuklar Gülsün Hep” diye yardım etkinliğimize katılan bütün bağışçı ve gönüllülerimize  yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımız,  Adına Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ…