BAYRAMLIK YARDIMLAR

Faaliyetle İlgili Genel Bilgiler

Bayramlar Çocuklar İçindir Özellikle Bu Çocuklarımız Yetim ve Öksüz’se Hiç Bir Bayram Çocuklar Boynu Bükük , Anneler Utangaç, Babalar Mahcup Kalmasın… Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak Desteğinize İhtiyacımız Var..

 

Bayramlık Desteğimizle İle İlgili Resim ve Video’larımıza Galeri Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz…

Nasıl Belirlenir ?

İzlenen Adım -1-

Web sitemizdeki başvuru formunu gönderenlerden; yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımızın ailelerine ait çeşitli bilgileri toplanır ve “Başvuran Muhtaç Aileler” listesi oluşturulur.

İzlenen Adım -2-

Gönüllülerimiz muhtaç aileleri evlerinde ziyaret eder, inceleme yapar ve ailelerin gerçekten muhtaç olup olmadığı netleştirilir. Yapılan tespitlere göre de Karar Komitesi “Gerçek Muhtaç Aileler” listesini hazırlarız..

İzlenen Adım -3-

Her Bayram  Belirli Günlerinde Gerçek Muhtaç Aileler için ihtiyaç duyulan Bayramlık malzemeleri web sitemizden kamuya duyurulur. Bütçesine uygun malzemeleri temin eden her bir bağışçı bunları depomuza getirerek görevliye teslim eder veya Dernek Sorumlularını Vekil Kılarak Destek’de Bulunabilir..

İzlenen Adım -4-

Her Bayram günü, daha önceden Bayramlık malzemesi temin eden bağışçılar ile gönüllüler önce depoda Bayramlık Hediyeleri  hazırlar. Sonra Malzemeleri kendi elleriyle Gerçek Muhtaç Ailelere dağıtırlar.

İzlenen Adım -5-

“Çocuklar Gülsün Hep” diye yardım etkinliğimize katılan bütün bağışçı ve gönüllülerimize yetim, öksüz ve muhtaç çocuklarımız, Adına Çocuklar Gülsün Hep İnsani Yardım Derneği Olarak TEŞEKKÜR EDERİZ….